top of page

ORGANIZATORZY I PARTNERZY I SPONSORZY

Dołącz do nas

ligoinspiracja - 2.png
IMG-20220512-WA0001.jpg
Logo-Łukasz (1).jpg

REKUPERACJA DOMOWA

Zgodnie z Twoimi potrzebami

Firma która wsparła nas mentalnie i finansowo. Pozwoliła uwierzyć, że Shantaram może się zdarzyć. Dziękujemy.

KOLORY.ORG

Poza wiedzę i rozwój.

Stwarzamy Ci unikatową szansę uruchomić się w przyroście geometrycznym na płaszczyznach ciała, umysłu, ducha, zdrowia, energii, zamożności, relacji w związku, satysfakcji w pracy, odwagi i kreatywności.

Szukamy i łączymy ludzi. Tworzymy zdarzenia i zawirowania. Organizujemy webinary, dyskusje, prelekcje i tworzymy więzi i konteksty,. Kreujemy dobre zdarzenia.

KOLORY są składową globalnych marek kolors.dance i LooCanis powstałych w Stanach Zjednoczonych, by w sposób kreatywny i innowacyjny jednoczyć ludzi.

kolory.org to przestrzeń, która powstała z głębokiej potrzeby stworzenia czegoś zdecydowanie więcej niż platforma warsztatowo-rozwojowa. Naszym celem jest zebranie w jednym miejscu najbardziej inspirujących ludzi oraz ultra starannie wyselekcjonowaną, holistyczną wiedzę, która w niezwykle krótkim czasie znacząco podniesie Twoją świadomość i poprawi jakość życia na wszelkich jego płaszczyznach-kolorach, ocalając Cię od co najmniej dekady duchowego poszukiwania 🙂
Ty też możesz stać się częścią Kolorów!

Zachęcamy wszystkich do współkreowania, współtworzenia NOWEGO, holistycznego, świadomego społeczeństwa.

INSIPRACJA ODDECH

Budujemy relacje.

Nasza wizja na codzienne uzdrawianie siebie: 

-przywrócenie głębokiej relacji z naszą Matką ziemią i “wszystkim co jest” 

-rozpoznanie i zintegrowanie w Nas naszej “ciemności”,  

-rozwijanie w sobie szacunku do wszystkiego co żyje, ze szczególnym uwzględnieniem własnego ciała. Pisanie legendy swojego życia w duchu zdrowych odruchów żywieniowych, wolności od uzależnień mentalnych i fizycznych 

-rozwijanie w sobie wiedzy dotyczącej leczniczych właściwości ziół, grzybów, suplementów i związków, które od tysięcy lat służyły człowiekowi do leczenia, oczyszczania się i naprawiania zarówno na poziomie fizycznym jak i mentalno-duchowym 

-rozwijanie i budowanie w sobie, nowych odruchów społecznych, tzw. plemiennych. współpraca zamiast konkurencji, budowanie wspólnot ludzkich opartych o proste naturalne prawa, tolerancję do naszej odmienności, budowanie kręgów, grup wsparcia. 

-przywrócenie sakralności i odświętności obszarów w naszym życiu, które poprzez desakralizacje i pragmatyzm życiowy zszarzały i ostygły, przywrócenie należnego miejsca i znaczenia: ceremonii i rytuału; dwóch znanych człowiekowi od tysięcy lat; najpotężniejszych narzędzi transformacyjnych.

Organizatorzy i partnerzy: Oferta
bottom of page